29.01.2014
Update nr 2 – Zmiany we współopowieściach

Nadszedł czas na zmiany w zasadach funkcjonowania współopowieści.
Zarówno współopowieść postapo jak i fantasy będę pisał i publikował regularnie w odcinkach. Odcinki będą pojawiały się co dziesięć dni – raz będzie to nowe postapo, kolejnym razem nowe fantasy etc.
I tu pojawia się pole do Waszej nieograniczonej kreacji i prawdziwego współtworzenia.

 

small_wspol_opowiadania
NOWE ZASADY:

Jak się bawimy?
Po każdym opublikowanym epizodzie uruchamiacie swoją wyobraźnie i wymyślacie co dalej mogłoby się wydarzyć w historii i losach bohaterów. Swoje pomysły zapisujecie w kilku zdaniach i wstawiacie jako komentarz do premierowego postu na Facebooku. Bez granic, bez A,B,C. Macie kompletnie wolną rękę }:)

A jak Simonie zmotywujesz nas do wspólnej zabawy i snucia współopowieści?
Nagrodami oczywiście! Jeśli wśród waszych pomysłów znajdzie się taki, który przypadnie mi do gustu i wedle niego poprowadzę historię dalej, autor dostaje nagrodę niespodziankę! Każdy nowy epizod = nowa nagroda = kolejna szansa dla Was!

Nagroda niespodzianka??
Książka, laurka, film, lizak, bon na zakupy, młotek, gra, koszulka i wiele, wiele innych pomysłów – wykażcie się swoją kreatywnością w pomysłach, a ja wykażę się moją! Niektóre z nagród będę „obwieszczał” wcześniej, niektóre pozostaną tajemnicą, aż do rozpakowania przez nagrodzonego.

Kreując i bawiąc się wspólnie, możemy tworzyć niepowtarzalne, wiecznie żyjące, dynamiczne opowieści, a gdy dana historia dobiegnie finału, opublikuję ją jako ebook. Wszyscy autorzy wykorzystanych pomysłów znajdą się oczywiście na honorowej liście współautorów.

Przyłączcie się i twórzmy razem!