18.03.2015
Wydawnictwo Van Der Book – startujemy

Simon milczał. Simon miał swoje powody – skryte i tajemnicze! Niczym szalony naukowiec, obowiązkowo zgarbiony i zacierający rączki, przy akompaniamencie błysków… i gromów… i chichotu, z językiem w kąciku ust.

Drodzy moi! Czas oto nadszedł !!! (błysk-grom-język-chichot)

Czas rozpocząć kanonadę wieści, aktualności i niespodzianek.

Pierwsza salwa!

Ruszamy z wydawnictwem VAN DER BOOK!

Stawiamy na fantastykę w przeróżnych, czasem bardzo zaskakujących odsłonach. Będziemy ją publikować tak, by sprawiać maksimum radości zarówno sobie, jak i przede wszystkim Wam drodzy czytelnicy. Jesteście dla nas najważniejsi! Znacie nas dobrze (mnie, Puszona, Radka i resztę ekipy) z konwentów i fandomu więc już możecie się domyślać, że znaczy to jedno: dajemy czadu i będzie się działo!

W Van Der Booku startujemy z klasą!

Dwa tomy antologii! Na pokładzie: Krzysztof Piskorski, Jakub Ćwiek, Maciej Guzek, Paweł Majka, Witold Jabłoński, Łukasz Radecki, Marcin Rusnak, Maciej Guzek, Michał Studniarek, oczywiście Simon Zack (błysk-grom-chichot-język) oraz wielu, wielu innych świetnych autorów (nie mogę tak od razu wszystkich zdradzić, nooo). Porwiemy Was w steampunkowy, niezwykle różnorodny i pełen szalonych przygód świat Wolsunga.

I w dodatku nie każemy na siebie czekać! Premiera pierwszego tomu już na Pyrkonie 2015. Z pompą, z hostessami, z konkursami, z niespodziankami, z prelkami, z fleszami, ze słitfociami (wait woot??), z tortem, a przede wszystkim z cholerrrnym entuzjazmem.

Szczegóły i dalsze odsłony Simonowej Kanonady Nowości wkrótce, a teraz ślicznie prosimy o lajkowanie, zajawianie się, udostępnianie i wspieranie nas.

https://www.facebook.com/WydawnictwoVanDerBook

vanderbook.pl